تعداد بازدید: 2251
زبان : فارسی

بهترین روش کاشت مو در علم روز دنیا چیست؟

تاریخ درج خبر : 1397/10/18
منبع : باشگاه خبرنگاران

کاشت مو به عنوان یک تخصص پزشکی در عرصه پوست و مو جایگاه خوبی پیدا کرده است اما سوال مهمی این است که بهترین روش کاشت مو چیست؟

کاشت مو برای افرادی که دچار مشکل ریزش مو هستند بسیار مفید و با ارزش به شمار می رود.

در همین راستا نیز با توجه به شمار افزایش چنین مواردی مطب های متخصصین پوست ومو، زیبایی مراجعه کنندگان مختلفی را پذیرا هستند، مو تاثیر زیادی در جذابیت و زیبایی ظاهری افراد دارد، بنابرین کاشت مو و شناخت "بهترین روش کاشت مو" نیز بسیار مهم و تاثیرگذار است. با ما همراه شده و بهترین روش های کاشت مو را به خوبی بشناسید.

کاشت مو چگونه تعریف می شود؟
در دنیای امروزی و با توجه به پیشرفت تکنولوژی علم پزشکی تنها یک راه ترمیم و درمان برای موهای دست رفته وجود دارد آن هم کاشت مو است. این پیوند با کمک پیوند موی طبیعی و در بخش های مختلفی همانند ابرو ، سر، ریش و حتی سیبیل انجام می گیرد.

هم چنین جالب است که بدانید روش کاشت مو نخستین بار توسط یک پزشک ژاپنی و در سال 1939 مطرح و بعد ها در 1959 توسط یک پزشک آلمانی به مرحله اجرا درآمد. در این بین آزمایش های مختلف و روش های متعددی مورد ارزیابی قرار گرفته است. امروزه نیز با استفاده از علم روز از دسته های کوچک تر مو به نام میکرو گرافت، پیوند مو صورت می پذیرد. این روند باعث طبیعی جلوه کردن ظاهر موی فرد می شود. لازم به ذکر است که کاشت مو جایگاه خوبی بین افراد جامعه پیدا کرده است و در حال حاضر جزو اعمال جراحی سرپایی به شمار می رود.

از   0   رای
0

   نظرات
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید مدیر سایت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.